Wysokiej jakości komplety zamków z wkładkami, w świetnej cenie, które znajdziesz u nas - daj się zaskoczyć!

Jak sprawdzają się wkładki Wilka?

Zobacz nasze wkładki » Zapytaj nas o produkt »

Wkładki Wilka to doskonałe zabezpieczenie każdego budynku czy pomieszczenia - przekonaj się o tym!

Tradycyjność w połączeniu z innowacyjnymi i sprawdzonymi rozwiązaniami!

150 lat doświadczenia marki i najbardziej nowoczesne propozycje wkładek i zamków od Wilka!

Z nami współpracują tyloko i wyłącznie najlepsi producenci zamków i niezbędnych do ich prawidłowego zabezpieczania Twoich drzwi komponentów i akcesorii!

 

Idealne wykonanie

Ogromne doświadczenie w branży

Wysokiej jakości wkładki

Szybka wysyłka

Działamy nieprzerwalnie od dekady

Twoje zamówiena »

Świetne produkty i kompleksowe usługi

Skompletowane zestawy wkładek Wilka » Zabezpieczenie na najwyższym możliwym poziomie » Skuteczność wkładek Wilka » Najczęściej wybierane wkładki »

Możesz zadzwonić do nas o każdej porze!

[email protected]

Zapisz się do newslettera »

Serwis dostępny 7 dni w tygodniu.

Kontroluj dostęp w swojej firmie i domu

Pewnie najważniejszą cechą każdego zamku do drzwi, jest dla Ciebie gwarancja bezpieczeństwa i oczywiście - trwałość - postaw więc na Wilka!

Jeśli nie możesz zdecydować się, jaką wkładkę, czy zamek do drzwi wybrać - skontaktuj się z naszym zespołem. Z pewnością na podstawie wywiadu z Tobą, razem znajdziemy najlepsze możliwe rozwiązanie!

Dlaczego jesteśmy tak świetni w swoim fachu?

Opinia dodana przez: Iwan S.
Problem: Słabe zabezpieczenie w moim mieszkaniu

Dzięki zakupionym przez Wasz serwis Wkładce Wilka w końcu nie martwię się, że ktoś po raz drugi włamie się do mojego mieszkania.

Opinii ciąg dalszy

Problem: Ktoś grzebie w moich dokumentach
Opinia dodana przez: Renata C.

Dzięki skorzystaniu z Waszej oferty i zainwestowaniu w zamki do szafek, moje dokumenty w biurze w końcu pozostają bezpieczne.

Postaw na nas i nasze zamki!

Zamki na kod, hotelowe, do mebli czy nawet czytniki naścienne - to wszystko znajdziesz we ofercie naszego serwisu! Przede wszystkim sprzedajemy bezpieczeństwo i spokój, dla każdego z osobna! Tak bogata oferta z pewnością nie pozwoli Ci nie znaleźć niczego do swoich drzwi!

Jesli szukasz nie tylko zamków do drzwi - śmiało zobacz nasze propozycje! Zamki do szafek, mebli, czy piwnicy i pomieszczeń socjalnych, także goszczą w oferowanych przez nas kategoriach. Oferta została starannie wyselekcjonowana, tak abyś znalazł dokładnie to, czego potrzebujesz.

Zapytaj nas o zamek, a na pewno Ci pomożemy!

Jesli myślisz, że nie można zagwarantować sobie 100% bezpieczeństwa i spokoju, to grubo się mylisz! Dzisiejsze rozwiązania na rynku, zapewniają ogrom możliwości - jak na przykład kodowane zamki na szyfr, czy elektroniczne na kod. Dzięki wbudowanej kontroli dostępu i bezpieczeństwa, zamek sam wezwie policję pod wskazany adres, jeśli włamywacz będzie próbował sforsować zamek!

Nowoczesne rozwiązania zamków nowych technologii, to coś czego nienawidzi każdy włamywacz. Nie dość, że jeszcze trudniej jest je złamać i dostać się do środka niezauważonym, to na dodatek odpowiedni zamek zadzwoni po pomoc. Z naszymi zamkami żaden złodziej nie ma szans!

Umów się na konsultację i dowiedz się, jaki zamek będzie odpowiedni dla Twoich drzwi!

Napisz do nas maila »